Отче наш (укр.)

Зміст

Зворот титулу

Передмови

Біблійний покажчик

Розділ 4 (ур.)

BrayYIKua-cover-siteДжеральд Брей

Отче наш. Роздуми про Господню молитву

247 с., інтегр. обкл.,

130 х 200 мм.

ISBN: 978-966-8957-26-0

Видавнича ціна: 100 грн.

Оформить заказ

Без сумніву молитва «Отче наш» – найвідоміший уривок з Біблії. Її читають та цитують як в церкві, так і за її межами. Знання напам’ять молитви Господньої та її часте повторення християнами не означає, що вони розуміють суть сказаного. Джеральд Брей пропонує богословські роздуми щодо кожного речення у молитві «Отче наш». Чи повинна ця молитва стати взірцем для інших молитов? Якщо ні, то яка її ціль? Книга дає відповідь на ці запитання.
Автор впевнений, що необхідно переосмислити Господню молитву у сучасному контексті, щоб зберегти її місце в нашому поклонінні. У своєму практичному дослідженні Брей показує, як ця молитва може бути застосована в різних сферах богослов’я та повсякденного життя християн. Дослідження відкриває глибинне значення тих слів Ісуса, котрі завжди були на вустах всіх християн. Книга зацікавить всіх небайдужих до практичних питань в сучасному християнстві.

Джеральд Брей – викладач богослов’я в університеті Семфорда (Бірмінгем). Автор декількох книг, у тому числі «Доктрину про Бога» та «Біблійне тлумачення». Також він редактор англіканського журналу «Чьочмен» (Churchman).