Наука та віра

ColSFua-cover-siteДжон Коллінз

Наука та віра

456 с., тв. пер., 145 х 215 мм.

ISBN: 978-966-8957-40-6

Ціна: 200 грн.

Оформить заказ

Серед віруючих є багато тих, хто вважають, що наука підриває основи християнської віри. Однак автор даної книги, вчений і богослов, наполегливо стверджує, що наука і віра – не вороги одне одному, і християнам просто необхідно займатись дослідженням природного світу, розуміючи що Божа істина встоїть перед будь-яким науковим викликом. У книзі розглядаються такі теми, як створення світу, теорія еволюції, вік землі, чудеса та інші. Автор намагався уникати технічних термінів, щоб книга могла бути доступною для широкого кола читачів.

Це найважливіша книга про найбільш актуальне питання, що розділяє сьогодні християнську церкву – місце науки в християнському світогляді. Автор не намагається уникнути або пройти повз найболючіших проблем у стосунках між вірою та наукою. Ясність викладання матеріалу та прекрасний авторський стиль зробили цю книгу доступною для будь-якого читача, що цікавиться питаннями взаємодії науки і віри.

Рональд Маколей, товариство «Лабрі»

 Джон Коллінз отримав ступінь бакалавра і магістра в Масачусетському технологічному інституті, ступінь магістра богослов’я в Євангельській лютеранській семінарії «Віра» та ступінь доктора філософії в Ліверпульському університеті. Він є автором багатьох статей та книг на тему взаємодії науки і віри. Коллінз викладає Старий Завіт в богословській семінарії «Кавенант», що знаходиться в Сент-Луїсі, штат Міссурі.